shockcup




VELKÁ CENA MĚSTA ŽAMBERK 2017
6. a 7. května 2017


1. závod seriálu
AGENAS CUP 2017
Mistrovství České republiky v off road tech trialu

záštitu nad závodem převzal


Jiří Dytrt
starosta města Žamberk

závod pořádá
AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník
ve spolupráci s Autoklubem Autokros Žamberk v AČR a finanční podpory města Žamberk


hlavní mediální partner závodu
RÁDIO ČERNÁ HORA


 

VÝSLEDKY PRVNÍHO ZÁVODU

extra třída O1
rozvor od 1900 mm do 2299 mm
posádky extra třídy O1 odjely za závod 15 sekcí

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 106 Sirotek Aleš Přibyl Jan Suzuki Samurai Škvorec 279 623
2 111 Malík Roman Malík Petr Suzuki Samurai Archlebov 271 225
3 101 Konyarik Filip Zelenka Nikola Suzuki Samurai Javorník 255 722
4 104 Plaček Vladimír Procházka Michal Suzuki Samurai Sluštice 247 625
5 120 Svoboda Aleš Svobodová Lenka Suzuki Samurai Kelč 238 521
6 102 Čížek Jakub Čížek Roman Suzuki Vitara Praha 56 9 168


extra třída O2
rozvor od 2300 mm do 2549 mm
posádky extra třídy O2 odjely za závod 16 sekcí

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 210 Müller Jiří Bobek Vojtěch Jeep Wrangler Praha 302 1 172
2 208 Mader Lubomír Wenhardtová Andrea Jeep Wrangler Hlubočky 301 1 181
3 212 Sedláček Libor Sedláček Jakub Jeep Wrangler Štenberk 277 3 651


extra třída O3
rozvor od 2550 mm
posádky extra třídy O3 odjely za závod 16 sekcí

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 324 Ollé Daniel Kaspřík Jan Jeep Cherokee Karviná 298 1 504
2 388 Viazanička Peter Plhák Martin Toyota 4runner Černá Voda 281 3 308
3 303 Bobek Luboš Bobková Petra Jeep Cherokee Třebestovice 268 3 994
4 366 Vencl Ondřej Venclová Natálie Jeep Cherokee Lukavice 266 3 539
5 321 Matyáš Vlastimil Hubálek Vladislav Kia Sportage Mistrovice 266 4 241
6 399 Janků Tomáš Lukeš Petr Multicar MB 300 D Javorník 234 8 752


Průběžné výsledky po prvním závodním dnu zde.


fotogalerie závodu


autor fotogalerie Jan Mýlek
pro zobrazení fotogalerie klikni na foto
fotogalerie není provozovaná ani udržovaná na našem servru


závod rozhodovali

hlavní sportovní komisař Oldřich Janků
 
extra třída O1 sportovní komisař Lukáš Lamr
traťový komisař Roman Kaštovský
extra třída O2 sportovní komisař Mojmír Vaníček
traťový komisař Lubomír Liewerh
extra třída O3 sportovní komisař Aleš Koutecký
traťový komisař Ondřej Rýznar
sportovní komisař Petr Kvasnica
traťový komisař Tomáš Kvasnica

Program závodu:

pátek 05.05.2017
17:00 - 19:00 hod - prezentace posádek, přejímky vozidel

sobota 06.05.2017
06:30 - 08:30 hod - prezentace posádek, přejímky vozidel
09:00 hod - zahájení závodu na závodišti v Žamberském kotli
09:15 hod - rozprava s posádkami
09:30 - 18:00 hod - závod v trialových sekcích
18:00 hod - předpokládané ukončení prvního závodního dne

neděle 07.05.2017
09:00 hod - zahájení druhého závodního dne, rozprava s posádkami
09:15 - 15:30 hod - závod v trialových sekcích
15:30 hod - předpokládané ukončení druhého závodního dne
16:00 hod - vyhlášení výsledků

Realizační tým:

ředitel - Oldřich Janků
organizační manažer - David Janků
technický manažer - Tomáš Janků
lékař závodu - MUDr. Kateřina Ottová
technický komisař - Vladimír Holan
fotograf - Jan Mýlek
kameraman - Jindřich Linhart