shockcup


VELKÁ CENA OLOMOUCKÉHO KRAJE 2018

2. a 3. června 2018

2. závod seriálu
AGENAS CUP 2018
Mistrovství České republiky v off road tech trialu

partněři závodu * program



záštitu nad závodem převzal

Ladislav Okleštěk
hejtman Olomouckého kraje

závod pořádá
AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník
ve spolupráci s AMK Mohelnice v AČR a finanční podpory Olomouckého kraje.


Druhý závod, VELKOU CENU OLOMOUCKÉHO KRAJE 2018, zahájil František Pluskal, zástupce
České pojišťovny a.s a Oldřich Janků, ředitel seriálu

VÝSLEDKY DRUHÉHO ZÁVODU


Vyhlášení výsledků druhého závodu VELKÉ CENY OLOMOUCKÉHO KRAJE 2018.
Poháry a ceny vítězným posádkám předali Miroslav Stratil, předseda AMK Mohelnice v AČR
Oldřcih Janků, ředitel seriálu 

extra třída O1
rozvor od 1900 mm do 2299 mm
posádky extra třídy O1 odjely za závod 16 sekcí


zleva Jan Přibyl, Aleš Sirotek, Filip Konyarik, Nikola Zelenka, Roman Malík a Petr Malík

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 101 Konyarik Filip Zelenka Nikola Suzuki Samurai Javorník 296  505 
2 106 Sirotek Aleš Přibyl Jan Suzuki Samurai Škvorec 283  419 
3 111 Malík Roman Malík Petr Suzuki Samurai Archlebov 283  498 
4 104 Plaček Vladimír Svobodová Lenka Suzuki Samurai Sluštice 274  341 

extra třída O2
rozvor od 2300 mm do 2549 mm
posádky extra třídy O2 odjely za závod 16 sekcí


zleva Libor Sedláček, Jakub Sedláček, Lubomír Mader, Jaroslav Zlatníček, Terezie Bobková a Jiří Müller

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 208 Mader Lubomír Zlatníček Jaroslav Jeep Wrangler Hlubočky 299  982 
2 212 Sedláček Libor Sedláček Jakub Jeep Wrangler Šternberk 293  1 671 
3 210 Müller Jiří Bobková Terezie Jeep Wrangler Praha 288  1 676 

extra třída O3
rozvor od 2550 mm
posádky extra třídy O3 odjely za závod 10 sekcí


zleva Luboš Bobek, Petra Bobková, Martin Plhák, Peter Vizanička, Natálie Venclová a Ondřej Vencl

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 388 Viazanička Peter Plhák Martin Toyota 4runner Černá Voda 189  391 
2 303 Bobek Luboš Bobková Petra Jeep Cherokee Třebestovice 180  638 
3 366 Vencl Ondřej Venclová Natálie Jeep Cherokee Lukavice 171  1 828 
4 321 Matyáš Vlastimil Hubálek Vladislav Jeep Cherokee Mistrovice 164  1 894 
5 399 Janků Tomáš Lukeš Petr Multicar MB 300 D Javorník 157  4 680 

Průběžné výsledky po prvním závodním dnu ...zde.
Výsledky druhého závodu ke stažení ...zde.

závod rozhodovali

hlavní sportovní komisař Oldřich Janků
 
extra třída O1 sportovní komisař Ondřej Rýznar
traťový komisař Roman Kaštovský
extra třída O2 sportovní komisař Mojmír Vaníček
traťový komisař Lubomír Liewerh
extra třída O3 sportovní komisař Petr Kvasnica
traťový komisař Tomáš Kvasnica
traťový komisař Karel Sklenář

fotogalerie


autor fotogalerie Jan Mýlek

program závodu:

sobota 02.06.2018
06:30 - 08:30 hod - prezentace posádek, přejímky vozidel
09:00 hod - zahájení závodu na závodišti v Mohelnických lomech
09:10 hod - rozprava s posádkami
09:20 - 18:00 hod - závod v trialových sekcích
18:00 hod - předpokládané ukončení prvního závodního dne

neděle 03.06.2018
09:00 hod - zahájení druhého závodního dne, rozprava s posádkami
09:15 - 15:30 hod - závod v trialových sekcích
15:30 hod - předpokládané ukončení druhého závodního dne
16:00 hod - vyhlášení výsledků

realizační tým závodu

ředitel - Oldřich Janků
organizační manažer - David Janků
technický manažer - Tomáš Janků
zdravotník závodu - Petr Kvasnica
technická pomoc - Odtahová služba Vítkov s.r.o.
fotograf - Jan Mýlek
kameraman - Jindřich Linhart