shockcup

Průběžné výsledky
po třetím závodu

Legenda k průběžným výsledkům:
A - body za pořadí v jednotlivých závodech
B - pořadí po dvou závodech
C - body za pořadí v sekcích jednotlivých závodů
D - počet odjetých závodů

Při stejném počtu bodů bude pořadí určeno podle součtu bodů za pořadí v jednotlivých sekcích ze všech závodů (sloupec "C" tabulky - více bodů, lepší pořadí). Pokud by toto nevedlo k určení pořadí, bude pořadí určeno podle počtu lepších umístění v jednotlivých závodech (počet prvních míst, popřípadě druhých míst atd.).

extra třída O1 - rozvor od 1900 mm do 2299 mm
  číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo A B C D
1 101 Konyarik Filip Zelenka Nikola Suzuki Samurai Javorník 58 2 808 3
2 106 Sirotek Aleš Přibyl Jan Suzuki Samurai Škvorec 55 1 791 3
3 111 Malík Roman Malík Petr Suzuki Samurai Archlebov 55 3 785 3
4 120 Svoboda Aleš Svobodová Lenka Suzuki Samurai Kelč 52 4 748 3
5 104 Plaček Vladimír Procházka Michal Suzuki Samurai Sluštice 50 5 739 3
6 102 Čížek Jakub Čížek Roman Suzuki Vitara Praha 15 6 56 1
extra třída O2 - rozvor od 2300 mm do 2549 mm
  číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo A B C D
1 208 Mader Lubomír Wenhardtová Andrea Jeep Wrangler Hlubočky 59 1 887 3
2 210 Müller Jiří Bobek Vojtěch Jeep Wrangler Praha 58 2 874 3
3 212 Sedláček Libor Sedláček Jakub Jeep Wrangler Štenberk 54 3 824 3
extra třída O3 - rozvor od 2550 mm
  číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo A B C D
1 324 Ollé Daniel Kaspřík Jan Jeep Cherokee Karviná 58 1 761 3
2 388 Viazanička Peter Plhák Martin Toyota 4runner Černá Voda 58 2 755 3
3 303 Bobek Luboš Bobková Petra Jeep Cherokee Třebestovice 55 3 721 3
4 366 Vencl Ondřej Venclová Natálie Jeep Cherokee Lukavice 50 4 682 3
5 321 Matyáš Vlastimil Hubálek Vladislav Kia Sportage Mistrovice 45 5 654 3
6 399 Janků Tomáš Lukeš Petr Multicar MB 300 D Javorník 44 6 620 3
7 377 Holan Vladimír Lukeš Petr Jeep Cherokee Neratovice 17   178 1
8 301 Velechovský Milan Světík Martin Jeep Cherokee Sadská 15   161 1

Průběžné výsledky
po druhém závodu

Legenda k průběžným výsledkům:
A - body za pořadí v jednotlivých závodech
B - pořadí v prvním závodu
C - body za pořadí v sekcích jednotlivých závodů
D - počet odjetých závodů

extra třída O1 - rozvor od 1900 mm do 2299 mm
  číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo A B C D
1 106 Sirotek Aleš Přibyl Jan Suzuki Samurai Škvorec 39 1 548 2
2 101 Konyarik Filip Zelenka Nikola Suzuki Samurai Javorník 38 3 530 2
3 111 Malík Roman Malík Petr Suzuki Samurai Archlebov 36 2 520 2
4 120 Svoboda Aleš Svobodová Lenka Suzuki Samurai Kelč 34 5 494 2
5 104 Plaček Vladimír Procházka Michal Suzuki Samurai Sluštice 33 4 488 2
6 102 Čížek Jakub Čížek Roman Suzuki Vitara Praha 15 6 56 1
extra třída O2 - rozvor od 2300 mm do 2549 mm
  číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo A B C D
1 208 Mader Lubomír Wenhardtová Andrea Jeep Wrangler Hlubočky 39 2 586 2
2 210 Müller Jiří Bobek Vojtěch Jeep Wrangler Praha 39 1 573 2
3 212 Sedláček Libor Sedláček Jakub Jeep Wrangler Štenberk 36 3 546 2
extra třída O3 - rozvor od 2550 mm
  číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo A B C D
1 324 Ollé Daniel Kaspřík Jan Jeep Cherokee Karviná 40 1 577 2
2 388 Viazanička Peter Plhák Martin Toyota 4runner Černá Voda 38 2 553 2
3 303 Bobek Luboš Bobková Petra Jeep Cherokee Třebestovice 36 3 526 2
4 366 Vencl Ondřej Venclová Natálie Jeep Cherokee Lukavice 34 4 508 2
5 321 Matyáš Vlastimil Hubálek Vladislav Kia Sportage Mistrovice 31 5 505 2
6 399 Janků Tomáš Lukeš Petr Multicar MB 300 D Javorník 31 6 474 2

 

Výsledky jednotlivých závodů seriálu 2017
1. závod * 2. závod * 3. závod * 4. závod * 5. závod * 6. závod *