shockcup


galerie mistrů

Za uplynulých jedenáct ročníků seriálu AGENAS CUP (dříve BIG SHOCK! CUP) Mistrovství České
republiky v off road tech trialu se odjelo v extra třídách 56 závodů, kterých se zúčastnilo 340 účastníků.

Účast posádek v jednotlivých ročnících

třída / ročník 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
extra třída O1 17 18 9 11 6 7 7 6 8 6 5
extra třída O2 27 18 16 11 9 6 6 5 4 3 3
extra třída O3 44 24 26 17 9 9 13 8 9 9 7
celkem 88 60 51 39 24 22 26 19 21 18 15


V "Galerii mistrů" si připoměňme nejúspěšnější posádky jednotlivých ročníků a Mistry ČR v jednotlivých extra třídách.

extra třída O1
rozvor od 1900 mm do 2299 mm

ročník 1. místo 2. místo 3. místo foto
1 2008 Sajdl Josef Hudeček Miroslav Štrajt Jiří
Sajdlová Marta Hudečková Irena Šoltés Jan
2 2009 Hudeček Miroslav Müller Vladimír Sajdl Josef
Hudečková Irena Kocina Roman Sajdlová Marta
3 2010 Müller Vladimír Sajdl Josef Juhanyak Václav
Kocina Roman Sajdlová Marta Kratochvíl Vladimír
4 2011 Sajdl Josef Müller Vladimír Svoboda Aleš
Sajdlová Marta Kocina Roman Svoboda Alois
5 2012 Müller Vladimír Svoboda Aleš Malík Petr
Kocina Roman Svoboda Alois Malík Roman
6 2013 Müller Vladimír Svoboda Aleš Malík Roman
Kocina Roman Svobodová Lenka Malík Petr
7 2014 Müller Vladimír Malík Roman Svoboda Aleš
Kocina Roman Malík Petr Svobodová Lenka
8 2015 Müller Vladimír Malík Roman Plaček Vladimír
Procházka Michal Malík Petr Platz Kamil
9 2016 Müller Vladimír Sirotek Aleš Malík Roman
Procházka Michal Přibyl Jan Malík Petr
10 2017 Konyarik Filip Sirotek Aleš Malík Roman
Zelenka Nikola Přibyl Jan Malíková Vendula
11 2018 Konyarik Filip Sirotek Aleš Malík Roman
Zelenka Nikola Přibyl Jan Malík Petr


extra třída O2
rozvor od 2300 mm do 2549 mm

ročník 1. místo 2. místo 3. místo foto
1 2008 Tomický Karel Hoppe Petr Bouda Jan
Šoltés Jan Ulbert J., Hoppe R. Hartmannová Jana
2 2009 Cihelka Jan Zátopek Jiří Tomický Karel
Linek Jan Hejtmánková Monika Poskočil Michal
3 2010 Radda Jiří Kaštovský Roman Bednařík Jiří
Leflík Zdeněk Havlík Lukáš Šmídová Eliška
4 2011 Leflík Zdeněk Kaštovský Roman Bednařík Jiří
Radda Jiří Havlík Lukáš Šmídová Eliška
5 2012 Linek Jan Leflík Zdeněk Kaštovský Roman
Pechanec Václav Leflík Zdeněk ml. Havlík Lukáš
6 2013 Kaštovský Roman Linek Jan Müller Jiří
Havlík Lukáš Vejvoda Václav Vejvoda Václav
7 2014 Kaštovský Roman Linek Jan Tobola Jaroslav
Havlík Lukáš Vejvoda Václav Skopal Aleš
8 2015 Kaštovský Roman Müller Jiří Bednařík Jiří
Havlík Lukáš Lacko Aleš Lacko Aleš
9 2016 Müller Jiří Kaštovský Roman Mader Lubomír
Bobek Lubomír Havlík Lukáš Wenhardtová Andrea
10 2017 Mader Lubomír Müller Jiří Sedláček Libor
Wenhardtová Andrea Bobková Terezie Sedláček Jakub
11 2018 Mader Lubomír Sedláček Libor Müller Jiří
Otepková Petra Sedláček Jakub Bobková Terezie


extra třída O3
rozvor od 2550 mm 

ročník 1. místo 2. místo 3. místo foto
1 2008 Cihelka Jan Nečesal Petr Mesároš Pavel
Linek Jan Černický Jakub Mesároš Pavel
2 2009 Dvořák Petr Janků David Nečesal Petr
Švajda Svatopluk Melecký Petr Černický Jakub
3 2010 Janků David Timoš Patrik Janků Tomáš
Lukeš Petr Frantina Jaroslav Lukeš Petr
4 2011 Hanzík Daniel Janků David Janků Tomáš
Profous Jiří Lukeš Petr Lukeš Petr
5 2012 Ollé Daniel Janků Tomáš Holan Vladimír
Kaspřík Jan Lukeš Petr Hladík Luděk
6 2013 Hladík Luděk Janků Tomáš Tobola Jaroslav
Holan Vladimír Lukeš Petr Skopal Aleš
7 2014 Hladík Luděk Janků Tomáš Kvasnica Pavel
Holan Vladimír Lukeš Petr Kvasnica Lukáš
8 2015 Ollé Daniel Janků Tomáš Viazanička Peter
Kaspřík Jan Lukeš Petr Plhák Martin
9 2016 Ollé Daniel Kryštůfek Jaroslav Velechovský Milan
Kaspřík Jan Kryštůfek Jaroslav ml. Světík Martin
10 2017 Ollé Daniel Bobek Luboš Viazanička Peter
Kaspřík Jan Bobková Petra Plhák Martin
11 2018 Viazanička Peter Bobek Luboš Matyáš Vlastimil
Plhák Martin Bobková Petra Hubálek Vladislav