shockcup





VELKÁ CENA MĚSTA ŽAMBERK 2018

5. a 6. května 2018

1. závod seriálu
AGENAS CUP 2018
Mistrovství České republiky v off road tech trialu

partněři závodu * program

záštitu nad závodem převzal


Jiří Dytrt
starosta města Žamberk

závod pořádá
AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník
ve spolupráci s městem Žamberk a provozovateli Žamberského kotle
a finanční podpory města Žamberk a Pardubického kraje.

VÝSLEDKY PRVNÍHO ZÁVODU


Vyhlášení výsledků prvního závodu VELKÉ CENY MĚSTA ŽAMBERK 2018.
Poháry a ceny vítězným posádkám předali Jiří Dytrt, starosta města Žamberk (vlevo)
a Oldřcih Janků, ředitel seriálu 

extra třída O1
rozvor od 1900 mm do 2299 mm
posádky extra třídy O1 odjely za závod 16 sekcí


zleva Filip Konyarik, Nikola Zelenka, Petr Malík, Roman Malík, Jan Přibyl a Aleš Sirotek

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 111 Malík Roman Malík Petr Suzuki Samurai Archlebov 284 381
2 101 Konyarik Filip Zelenka Nikola Suzuki Samurai Javorník 283 677
3 106 Sirotek Aleš Přibyl Jan Suzuki Samurai Škvorec 278 691
4 120 Svoboda Aleš Svobodová Lenka Suzuki Samurai Kelč 266 1 477
5 104 Plaček Vladimír Zelenka Nikola Suzuki Samurai Sluštice 265 896

extra třída O2
rozvor od 2300 mm do 2549 mm
posádky extra třídy O2 odjely za závod 17 sekcí


zleva Andrea Wenhardtová, Lubomír Mader, Jolana Sedláčková, Jakub Sedláček, Libor Sedláček, Terezie Bobková a Jiří Müller

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 212 Sedláček Libor Sedláček Jakub Jeep Wrangler Šternberk 324 806
2 208 Mader Lubomír Wenhardtová Andrea Sedláčková Jolana Jeep Wrangler Hlubočky 321 1 075
3 210 Müller Jiří Bobková Terezie Jeep Wrangler Praha 290 2 360

extra třída O3
rozvor od 2550 mm
posádky extra třídy O3 odjely za závod 11 sekcí


zleva Peter Viazanička, Martin Plhák, Petra Bobková, Luboš Bobek, Vladislav Hubálek a Vlastimil Matyáš

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr.body
1 303 Bobek Luboš Bobková Petra Jeep Cherokee Třebestovice 206 644
2 388 Viazanička Peter Plhák Martin Toyota 4runner Černá Voda 192 1 073
3 321 Matyáš Vlastimil Hubálek Vladislav Jeep Cherokee Mistrovice 188 1 315
4 399 Janků Tomáš Lukeš Petr Multicar MB 300 D Javorník 186 3 331
5 366 Vencl Ondřej Venclová Natálie Jeep Cherokee Lukavice 178 3 563

Průběžné výsledky po prvním závodním dnu ...zde.
Výsledky prvního závodu ke stažení ...zde.

závod rozhodovali

hlavní sportovní komisař Oldřich Janků
1. závodní den -sobota
extra třída O1 sportovní komisař Roman Kaštovský
traťový komisař Jan Mýlek
extra třída O2 sportovní komisař Filip Vaníček
traťový komisař Mojmír Vaníček
komisař praktikant Karel Sklenář
extra třída O3 sportovní komisař Petr Kvasnica
traťový komisař Tomáš Kvasnica
komisař praktikant Onřej Král
2. závodní den - neděle
extra třída O1 sportovní komisař Filip Vaníček
traťový komisař Mojmír Vaníček
extra třída O2 sportovní komisař Roman Kaštovský
traťový komisař Vladimír Müller
komisař praktikant Karel Sklenář
extra třída O3 sportovní komisař Petr Kvasnica
traťový komisař Tomáš Kvasnica
komisař praktikant Onřej Král

fotogalerie


autor fotogalerie Jan Mýlek

program závodu:

pátek 04.05.2018
17:00 - 19:00 hod - prezentace posádek, přejímky vozidel

sobota 05.05.2018
06:30 - 08:30 hod - prezentace posádek, přejímky vozidel
09:00 hod - zahájení závodu na závodišti v Žamberském kotli
09:10 hod - rozprava s posádkami
09:20 - 18:00 hod - závod v trialových sekcích
18:00 hod - předpokládané ukončení prvního závodního dne

neděle 06.05.2018
09:00 hod - zahájení druhého závodního dne, rozprava s posádkami
09:15 - 15:30 hod - závod v trialových sekcích
15:30 hod - předpokládané ukončení druhého závodního dne
16:00 hod - vyhlášení výsledků

realizační tým závodu

ředitel - Oldřich Janků
organizační manažer - David Janků
technický manažer - Tomáš Janků
zdravotník závodu - Petr Kvasnica
technická pomoc - Odtahová služba Vítkov s.r.o.
fotograf - Jan Mýlek
kameraman - Jindřich Linhart